Osmino Wi-Fi: free WiFi

Araçlar Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 6,5 MB
  • Version 5.37.03
  • Dil Türkçe
  • Firma RIWW
Her nerede olursanız olun internet bağlantınız hep olsun istiyorsanız Osmino Wi-Fi mobil uygulamasından faydalanabilirsiniz.

Teknolojik gelişimler sebebiyle artık neredeyse internetsiz yaşayamaz hale geldik. Gerek araştırmalar için gerek sosyal medya kullanımları için internet artık hayatımızın vazgeçilmezlerinden biri oldu. Bununla birlikte internet paketlerine para vermekten sıkıldıysanız Osmino Wi-Fi mobil uygulaması size ücretsiz wifi noktalarını sunuyor. 

Uygulamadan yararlanmak için Android  işletim sistemi bulunan akıllı cep telefonunuza Osmino Wi-Fi mobil uygulamasını indirebilirsiniz. Ücretsiz Wi-Fi ile otomatik bağlantıyı gerçekleştiren ve herkese açık ortak noktaları veya özel kablosuz hotspot şifrelerini dünya genelinde paylaşacak benzersiz Wi-Fi yöneticisi olarak hizmet veren bu başarılı mobil uygulamadan sizde ücretsiz faydalanın.

Tek dokunuşla Wi-Fi ağlarını açmak için otomatik arama ve bağlantıyı açabilirsiniz. Kablosuz hotspot haritasındaki en yakın kamu ağlarını kontrol edebilirsiniz. Uygun olan  ağa giriş yaparak sınırsız internet erişimi ile keyfinize devam edebilirsiniz. 

Osmino Wi-Fi mobil uygulaması sizlere ücretsiz internet kullanımı konusunda kaynak sağlayacak ve bununla birlikte güven içerisinde internete girmenizi sağlayacaktır. Hareket halindeyken bağlı kalmak hiç bu kadar kolay olmamıştı, uygulama sayesinde artık çok kolay. 

Osmino Wi-Fi: free WiFi indir
DİĞER SÜRÜMLER